Skip to main content

Witaj
w moim małym wełnianym świecie

więcej

Nazywam się Kamila Warmowska i dzięki temu, że udało mi się połączyć pasję i miłość do natury, mogłam założyć małą manufakturę Warm Knit. Od zawsze lubiłam zajmować się rękodziełem, ale to dzierganie skradło moje serce najbardziej. Już w dziecińswie prosiłam babcie o wełnę, druty i czas niezbędny do nauki. Robienie na drutach to nasza pasja rodzinna… Dziergała moja prababcia, babcia, mama i teraz ja kontynuuję tę pasję, ale już nie tylko na użytek prywatny.

Pomysł z Warm Knit rozpoczął się w ok 2017, kiedy zaczęłam dziergać ubranka i kocyki dla mojej jeszcze wtedy nienarodzonej córki Lili. Bardzo Wam się moje pomysły spodobały i w ten oto sposób zaczęły się pojawiać w większej ilość. Cieszę się, że tak wiele z Was docenia rękodzieło! Staram się, by projekty, które Wam przedstawiam były oryginalne i ponadczasowe. Modele, które Wam prezentuję są tymi, które sama chętnie bym nosiła. Cudowne jest to, że z dwóch rodzajów oczek można stworzyć coś niepowtarzalnego. Bardzo cenię sobie perfekcjonizm zatem przykładam dużą uwagę do jakości wykonania, techniki, rozwiązań.

Zaprojektowanie swetra to cały proces dlatego jestem niezmiernie szczęśliwa, że ten twórczy czas mogę poświęcić dla wyjątkowych osób, które zdecydują się na sweter spod moich drutów. Do wyrobu dzianin używam najwyższej jakości wełen z certyfikatami Oeko-Tex®, o naturalnym składzie jak alpaka, jedwab, wełna merino, bawełna, moher.

NewsletterWszystkiego dobrego!

To co powstanie,
zależy od użytego materiału.

1

Alpaka

Alpaka jest ssakiem z rodziny wielbłądowatych z Południowej Ameryki. Jest naturalnym włóknem o wielu zaletach, takich jak miękkość, lekkość..
2

Jedwab

Używana do produkcji luksusowych strojów, jak na przykład suknie wieczorowe, garnitury. Ze względu na swoje właściwości antyalergiczne, wełna jedwab jest także często stosowana do produkcji pościeli i poduszek.
3

Merino

Cudowny wygląd udziergu – delikatny połysk i równomierne przędzenie pozwala uzyskać niesamowicie równomierne oraz gładkie wykończenia.
4

Bawełna

orem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor.
5

Moher

Wełna moher ma charakterystyczny, puszysty wygląd, który nadaje ubraniom eleganckiego wyglądu. Materiał jest również trwały i odporny na uszkodzenia.
6

Baby alpaka

Sed fringilla mauris sit amet nibh. Donec sodales sagittis magna. Sed consequat, leo eget bibendum.